Ursus Classic - II. etapa: Blíží se dokončení hrubé stavby

Ještě letos bude dokončena hrubá stavba další etapy projektu Classic Ursus v polské Varšavě. První obytný dům projektu vznikl loni v létě a byl již předán novým obyvatelům. Práce nyní pokračují na dvou dalších budovách s celkem 272 byty. Součástí této etapy bude také rekonstrukce historické vstupní haly do původní továrny Ursus, kde by mohla vzniknout restaurace a kanceláře.

Otevřeli jsme vzorový byt v projektu Classic Ursus

Abychom našim klientům usnadnili výběr jejich budoucího bydlení a vybavení, připravili jsme pro ně vzorový byt. Chcete-li se dozvědět více, navštivte webové stránky projektu.

Nadace UDI Group

Rozhodli jsme se založit Nadaci UDI Group, jejímž cílem je pomáhat potřebným, zejména znevýhodněným lidem a dětem z dětských domovů, které bychom prostřednictvím našich aktivit, rádi motivovali k dalšímu rozvoji.

Obdrželi jsme stavební povolení pro kancelářskou budovu v Budapešti

Obdrželi jsme stavební povolení pro kancelářský projekt LaViza v centru Budapešti. Projekt získal předběžnou certifikaci environmentálního systému BREEAM na úrovni Excellent a certifikát WELL Gold z hlediska kvality vnitřního prostředí je v přípravě. Skupina chce do projektu investovat celkem 100 milionů eur.

UDI Group

Získali jsme povolení k další výstavbě ve Varšavě

Zahájili jsme výstavbu další etapy projektu Classic Ursus. Tato etapa bude obsahovat 272 bytů ve dvou bytových domech s odpovídajícím počtem parkovacích míst. Součástí dokončení etapy bude také revitalizace přilehlého parku.

UDI Group

Po Kostarice investujeme také v Panamě

Rozšiřujeme své aktivity v zámoří. Po nedávné první akvizici v Kostarice jsme nyní koupili pozemky také v hlavním městě sousední Panamy. Zhruba 30 milionů eur budeme investovat do dvou výškových rezidenčních projektů v Panama City.

UDI Group

Vstupujeme na americký trh

Jedná se o nejvzdálenější zámořskou investici českého developmentu: pochází od českého developera UDI Group, který plánuje výstavbu bytových domů v několika zemích Latinské Ameriky. Celkem chce UDI Group v příštích čtyřech letech investovat 125 milionů eur v Panamě, Kostarice nebo Kolumbii.

UDI Group

Projekt Logistic Park Šimanovci v Srbsku

Obdrželi jsme územní rozhodnutí pro umístění průmyslového parku v Šimanovci, který se nachází na dálnici A3, 10 km od Bělehradu směrem na Záhřeb. Náš tým v současné době připravuje projektovou dokumentaci pro stavební povolení.

UDI Group

Projekt Lastavice v Srbsku

Skupina UDI získala územní rozhodnutí pro umístění projektu Lastavice, jehož hodnota přesahuje 1,6 miliardy korun. Projekt se nachází v srbském hlavním městě Bělehradě, na bulváru Jurije Gagarina v obci Nový Bělehrad. Ve dvou budovách bude více než 500 bytů.

UDI Group

Sázava Logistics Park v Česku má prvního nájemce

Český logistický operátor WEDO investuje do zásadní modernizace a rozšíření své dopravní sítě prostřednictvím nového centrálního překladiště a regionálního depa, které nyní vzniká na 34. sjezdu z D1 u Ostředku.

UDI Group

Classic Ursus v Polsku získal stavební povolení

Dne 30. prosince 2020 získal projekt Classic Ursus stavební povolení. Stavba může začít!

Tiskový kontakt

Marcela Fialková
P: +420 724 090 754
E: fialkova@urban-developers.com

UDI Group
URBAN DEVELOPERS AND INVESTORS LTD   |   Registered seat: 9 Chapel Place, EC2A 3DQ London, England, reg. no. 4722590
© 2023 Urban developers and investors. All Rights Reserved. web@&design graphica.cz